YSK - Govtr

Düzenlenme aşamasında

YSK GOV TR ANA SAYFASI

Alttaki ysk.gov.tr adresini hemen paylaşayım, oraya tıklayın. Açılan sayfaya T.C. Kimlik No ve o sayfada gözüken harflerle rakamları yanlarındaki boşluklara girin. Pembe renkli sorgula butonuna basın. Böylece YSK.gov.tr sandık sorgulama 2011 sayfasında sandık sorgulama işlemi yapmış hangi semtte hangi ilçede oy kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz ama hangi okulda oy kullanacağım yazmadı ben sorguladım bu civarda bir okul ama hangisi? Sizinde öyle olursa en iyisi mıhtar amicaya gidip sormak. Sandık bilgisi sorgulamak için aşağıya tıklayınız:

Alttaki ysk.gov.tr adresini hemen paylaşayım, oraya tıklayın. Açılan sayfaya T.C. Kimlik No ve o sayfada gözüken harflerle rakamları yanlarındaki boşluklara girin. Pembe renkli sorgula butonuna basın. Böylece YSK.gov.tr sandık sorgulama 2011 sayfasında sandık sorgulama işlemi yapmış hangi semtte hangi ilçede oy kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz ama hangi okulda oy kullanacağım yazmadı ben sorguladım bu civarda bir okul ama hangisi? Sizinde öyle olursa en iyisi mıhtar amcaya gidip sormak. Sandık bilgisi sorgulamak için aşağıya tıklayınız:

Devamı


govTR Hakkında

GovTR.org tamamen kişisel ve kamu siteleri ile hiçbir alâkası olmayan "hizmete ulaşım - Reklam Gösterim" sitesidir. bu sayfalarımız betasayfalardır. zamanla düzenleniyor ve düzenlenmeye devam edecek inşallah.

sitemizde kimseden kişisel bilgi-veri çalmayız. amacımız sadece aradığınız bilgiye daha hızlı ulaşmanızı sağlamak ve bunu yaparkende sizlere reklam gösterip gelir elde etmektir. hırsız, arsız, hacker filan değiliz. ekmeğimizin peşinde evinde home office çalışan özürlü bir vatandaşız. sitemizden faydalandığızın için teşekkürler.

önemli sayfalar

    
    

Son Eklenen içerikler

03/15/13

YSK GovTR tc kimlik numarası giriğ Sandık Bilgisi Sorgulama sayfası ile nerede oy kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.
Devamı...

02/21/13

ysk gov tr oy kullanma yeri öğrenme sayfası ile nerede oy kullanacağım öğrenmek için sayfadaki bağlantıya gidip gerekli
yerleri doldurmanız gerekmektedir.Devamı...

03/15/13

12 haziran canlı seçim sonuçları sayfamız geçmiş seçim sonuçlarını canlı veren eski bir sayfamızdır yine de ziyaret etmek
isterseniz yazımızın devamına tıklayın. Devamı...

/13

içeriklerimiz beta aşamasındadır günbegün buraya içeriklerimiz eklenecektir.
Devamı...